Reference

Zde si dovoluji předložit pár referencí, které jsou v duchu diskrétnosti. Není mým záměrem prozrazovat své klienty a jejich objekty, které byly prodány či koupeny.  Uvádím tedy pouze tolik, kolik si mohu dovolit, aniž by byla nějak narušena diskrétnost. Děkuji za pochopení.

Jana H.

Ráda bych se podělila o svoji zkušenost. Neměla jsem dobré zkušenosti s makléřem jedné nejmenované realitní kanceláře, ale zde jsem našla na svůj problém odpověď. Děkuji za zastupování a pomoc. Hezký den.

Nautilus

Omlouvám se, že píšu anonymě, ale děkuji za zastupování při prodeji činžovního domu v Praze. Vím že to nebylo jednoduché a nějaký čas to trvalo, ale s Vašimi službami jsem byl nadmíru spokojený, děkuji.

Manželé Hulínovi

Dobrý den pane Veselý, děkujeme za pomoc a za to, že jste nám věnoval svůj čas, asi bychom opravdu zaplatili realitce zbytečné peníze. Děkujeme Hulínovi

Michael Ostančuk

Děkujeme za pomoc při koupi hotelu. Měli jsem více jak tři roky možnost poznat zdejší realitní kanceláře, ale žádná nám nenabídla to co Vy. Vaše dodané a nashromážděné materiály k objektu, to bylo přímo nečekané, a dostalo nás a to rozhodlo pro koupi, že jste si dal práci sehnat finanční audit a informace o tom, jak si hotel vedl za původního majitele, bravo, doporučíme Vás a děkujeme.

Developer centrum

Měli jsme požadavek na stavební pozemek pro komerční areál, splnil jste naše zadání a to včetně i stanoviska územního plánování. Taková spolupráce je kvalitní a naše společnost je s Vašimi službami spokojená.

Novotný Alois

Vaše poradna a možnost zastupování mé osoby při prodeji mého domu, bylo pro mě určitou úlevou a Vám vůbec nezávidím, že jste musel jednat s kanceláři a být neustále ve střehu. Ale věc se podařila a to je důležité, děkuji Vám.

Acros gmbh.

Dobrý den, děkujeme za možnost spolupráce dle námi zadaných kritérií a velmi děkujeme za to, že jste nám věnoval svůj čas.

Jitka Š.

Pane Veselý, moc Vám děkuji za poskytnuté informace ohledně prodeje penzionu. Velice si vážím toho, že moje nabídka opravdu nebyla na internetu a přesto se díky Vaším zkušenostem prodala.

Vyhnálek M.

Vaše online právní poradna je velmi dobrá. Děkuji za rady a vysvětlení, to ostatně rozhodlo, proč jsem se na Vás obrátil přímo a poprosil Vás o možnost mne zastupovat a prodat továrnu. Nerad bych to dával nějaké realitní kanceláři. Děkuji a ať se Vám daří.

ALIOS

Výše provize, která byla s Vámi stanovená před zastupováním při prodeji, byla vzhledem k Vašim poskytnutým službám zcela adekvátní a jsme spokojeni.

Mahulena

Děkuji za poskytnuté služby a Vaší diskrétnost, velmi si toho cením a v případě, že budu opět něco prodávat nebo kupovat, ráda se na Vás obrátím.

Lukavský J.

Dobrý den, vřele Vás budu každému doporučovat, děkuji.

Semerádovi

Děkujeme za pomoc při našem trápení s makléřem. Kdybychom o Vás věděli dříve, určitě bychom se obrátili na Vás a měli jsme po starostech, děkujeme.

Gefrey

Thank you for the deal with the house. My company would find it difficult to find a suitable object. Your services are at the level of the American market where everyone for the client does the maximum for his satisfaction. Thank you.

Etsusko

Very friendly and helpful. The actual object is very good. I like the possibility to build a hotel parking available. All major city sights within walking distance of the hotel, perfect business.

B.

Děkujeme za Váš čas a hlavně si ceníme, že pro Vás nebyl problém přijet z Prahy.

Karlovice

Moc příjemná spolupráce a jsme velmi rádi, že se podařilo vše ku prospěchu věci. Děkujeme hlavně za ohlídání všech právních kroků a notářskou úschovu, která byla opravdu nejlepším řešením. Děkujeme a přejeme hodně zdraví.